Embrace RF – החזירו את המראה הצעיר לעור הפנים והצוואר, בהליך אחד!

EMBRACE RF  הוא הליך זעיר-פולשני המשלב שתי שיטות ייחודיות ועוצמתיות : מתיחת עור פנים וצוואר בשיטת FACETITE  והצערת עור בשיטת  MORPHEUS8 (מעלים קמטים, צלקות ופגמים בעור, מעניק לו גמישות, אלסטיות וגוון אחיד). ניתן לבצע את ההליך בו זמנית באזור הפנים (שליש תחתון) והצוואר או רק באחד מהאזורים. פעולת EMBRACE RF היא ייחודית ואין לה מתחרים בכירורגיה האסתטית היום.

היתרון הבולט – תוצאה כמעט מידית, שהולכת ומתעצמת במהלך שלושת החודשים אחרי הפעולה, פולשנות זעירה, והעובדה שהפעולה מבוצעת תחת הרדמה מקומית בלבד ותקופת החלמה ממנה קצרה.

וידאו

השיטה המתקדמת ביותר בתחום הכירורגיה האסתטית

השיטה המתקדמת ביותר בתחום הכירורגיה האסתטית

מהפכה בעולם היופי בשני שלבים

Embrace RF הוא הליך זעיר-פולשני הכולל שני שלבים. בשלב הראשון מבוצעת פעולת FACETITE אשר עובדת על הרקמות התת-עוריות ומעניקה אפקט מתיחה הדומה מאוד לתוצאה של ניתוח פלסטי. בשלב השני מבוצעת פעולה MORPHEUS8 אשר משפיע בעוצמתיות גם על שכבות העור היותר עמוקות, דבר שמשפר את מרקם העור וגורם להצערתו. שני שלבים משולבים בפעולה אחת ייחודית שנקראת EmbraceRF.

היתרונות של פעולה EMBRACE RF

 • תוצאה מהירה
 • פולשנות זעירה עם תוצאות של ניתוח פלסטי
 • תקופת החלמה קצרה – בין 3 ל-5 ימים
 • התוצאה של הליך נשמרת ל-5 עד 8 שנים
 • אפקט כפול של פעולה : מתיחת עור ושיפור במרקם (הצערת עור)
 • מעודד ייצור של קולגן ואלסטין
 • הרדמה מקומית
 • אינו משאיר צלקות
 • פתרון ייחודי עבור אנשים המבקשים לשפר את מראה הצוואר בלבד

לפני ואחרי

ד"ר אן גורביץ' עוסקת כבר מעל עשור בניתוחים ייחודים בשיטת בודי טייט, ותחת ידיה עברו אלפי מטופלים.

 • שיטה זעיר-פולשנית
 • החלמה מהירה
 • התוצאות נשמרות שנים רבות

NECK TITE

הליך זעיר פולשני המשלב המסת שומן ומתיחת עור בפעולה אחת. מסייע להיפטר מסנטר כפול, קפלי עור ועודפי שומן באזור הצוואר. במקביל הוא מותח את העור.

ACCUTITE

הליך זעיר פולשני נקודתי המיועד לאזורים בפנים שדורשים דיוק מרבי. ההליך מעלים "שקיות" מתחת לעיניים ובאזור עצמות הלחיים, מחליק קמטים נזולביאליים.

MORPHEUS8

טיפול המבוסס על מחטים וגלי רדיו להשגת אפקט הצערת עור הפנים ומיצוקו. מעניק מראה צעיר, מעלים קמטים, פגמים וצלקות פוסט-אקנה. מתאים לכל סוגי העור.

שאלות נפוצות

מהי שיטת BodyTite?

Body Tite הינו ניתוח עיצוב גוף עדכני ביותר עם תוצאות יוצאות דופן וכמעט ללא צלקות.

שיטת בודי טייט  משתמת באנרגיה תדר רדיו (RF) לחימום עמוק של רקמות רכות , עור ותת עור ,המסה ושאיבה של שומן וכך מושגת תוצאה של שאיבת שומן ומתיחת עור שעד כה היה ניתן להשיגה רק בניתוחים מורכבים ופולשניים לעיצוב הגוף .מאחר וניתוח בודי טייט מתבצע דרך חתכים זעירים , ניתן לומר ששיטת בודי טייט כמעט לגמרי ללא צלקות.

שיטת Body Tite בטכנולוגית תדר רדיו (RF) עובדת בשני רבדים מרכזיים:

 1. חימום רקמות רכות, הן בעור והן בשכבות תת העור, הגורם להידוק של העור ושל מבנים תומכים בתת העור ולאפקט של מתיחה.
 2. חימום והמסה של רקמות שומן, וניקוזו החוצה בצורה קלה ולא טראומטית.

ניתוח בודי טייט כולל בתוכו בדרך כלל גם את המרכיב של שאיבת שומן ,אבל לאו דווקא. על כן שיטה זו בהרבה מאד מקרים מחליפה את ניתוח מתיחה (עם או בלי שאיבה ) מסורתי עם תוצאות טובות בהרבה (באזורים כגון זרועות )

בסופו של דבר , באמצעות בודי טייט, מטופלים מגיעים לתוצאות בלתי רגילות עם או בלי שאיבת שומן.

תוך כמה זמן רואים את התוצאות?

את התוצאות של הליך בודי טייט ניתן להתחיל לראות אחרי 3 שבועות-חודש, אחרי שחלק ניכר מהבצקות עובר. אלו יהיו בעיקר תוצאות של צמצום היקפים. למשל, אם הוסבר לכם שהיקף הבטן ירד ב-10 ס"מ , אחרי חודש ניתן יהיה לראות צמצום היקף של כ-8-9 ס"מ. התוצאות הסופיות של בודי טייט מגיעות אחרי 3 עד 6 חדשים והן כוללות גם שיפור במראה עור .

התוצאות של בודי טייט נשמרות בדרך כלל לתמיד.

אחרי כמה זמן ניתן לחזור לאורח חיים רגיל?

המטופל עוזב את המרכז הרפואי כשעתיים אחרי תום הפעולה. בד"כ, כשמדובר באזור אחד, אין תקופת החלמה והמטופל יכול לחזור לחיים רגילים אחרי יום אחד בלבד. אך מאחר והמצב יכול להשתנות ממטופל למטופל – אנו ממליצים על מנוחה במהלך הסופ"ש אחרי ההליך.

עד כמה יעילה השיטה?

יעילות גבוהה מאד בהשוואה לניתוח שאיבת שומן מסורתי, מאחר ובניתוח בודי טייט נשאב שומן מומס נקי ללא תוספת דם ונוזלי גוף כמו בניתוח שאיבת שומן.

מטופלים מספרים

ד"ר אן גורביץ'

ד"ר אן גורביץ' היא מומחית לכירורגיה כללית והמייסדת של המרכז הרפואי Body Tite.
היא בוגרת בה"ס לרפואה של אוניברסיטת תל אביב והתמחתה במרכזים הרפואיים המובילים בישראל – איכילוב, תל השומר וקפלן.
ד"ר גורביץ' הייתה בין הכירורגים הראשונים בעולם שהחלו להשתמש בטכניקה הייחודית של שיטת Body Tite, לפני יותר מעשור.
בשנת 2011 היא הקימה מרכז רפואי שבו מתבצעים מגוון רחב של הליכים המבוססים על עקרונות ה-Body Tite. בשנות פעילותו של המרכז בוצעו בו עשרות אלפי הליכים לעיצוב אזורים שונים בגוף, בפנים ובצוואר.
ד"ר גורביץ' היא המדריכה הבינלאומית הישראלית היחידה מטעם חברת Inmode, היצרנית של המכשור המיוחד שמשמש לעבודה בשיטת Body Tite. היא פיתחה שיטות וטכניקות ייחודיות ומייעצת לרופאים ולחברות ומעבירה סדנאות וסמינרים במדינות רבות באירופה ובאסיה.

יצירת קשר