Categories

All
AccuTite
Bodytite men
Bodytite women
Embrace
Morpheus8
NeckTite
uncategorized

פתרונות ייחודיים שלא היו קיימים קודם בכירורגיה אסתטית

פתרונות ייחודיים שלא היו קיימים קודם בכירורגיה אסתטית !!! בראיון טלוויזיוני מסבירה ד"ר אן גורביץ , רופאה כירורגית יחידה בישראל, שמעבירה השתלמויות  בתחום בודי טייט בארץ ובעולם ,על כל האפשרויות המגוונות של השיטה.

לקרוא עוד

פתרונות ייחודיים שלא היו קיימים קודם בכירורגיה אסתטית !!!

בראיון טלוויזיוני מסבירה ד"ר אן גורביץ , רופאה כירורגית יחידה בישראל,

שמעבירה השתלמויות  בתחום בודי טייט בארץ ובעולם ,על כל האפשרויות המגוונות של השיטה.

מהו Body Tite?

מהו Body Tite?

שאיבת שומן מומס ומיצוק ומתיחת העור בטיפול אחד בלבד, כשפעמים רבות, למרות היותו זעיר-פולשני, ההליך Body Tite מחליף בהצלחה את הניתוח המסורתי של שאיבת שומן ומתיחת עור. השימוש בטכנולוגיה מאפשר להגיע לתוצאה אחידה וסימטרית שנשמרת לאורך השנים ללא צורך בתפרים ועם חזרה מהירה לשגרה. כיצד עובדת השיטה? שיטת Body Tite מתוכננת לשני שימושים עיקריים: • […]

לקרוא עוד

שאיבת שומן מומס ומיצוק ומתיחת העור בטיפול אחד בלבד, כשפעמים רבות, למרות היותו זעיר-פולשני, ההליך Body Tite מחליף בהצלחה את הניתוח המסורתי של שאיבת שומן ומתיחת עור. השימוש בטכנולוגיה מאפשר להגיע לתוצאה אחידה וסימטרית שנשמרת לאורך השנים ללא צורך בתפרים ועם חזרה מהירה לשגרה.

כיצד עובדת השיטה?

שיטת Body Tite מתוכננת לשני שימושים עיקריים:
• חימום עמוק של העור והרקמות הרכות יחד עם המבנים התומכים גורם להידוק מרקם העור, יוצר אפקט מתיחה ועיצוב האזור מחדש (remodeling)
• חימום של רקמת שומן הגורם להמסתה וניקוז השומן החוצה בדרך קלה ולא טראומטית.
למכשיר Body Tite שתי ידיות, הפנימית והחיצונית. הידית הפנימית דמוית צינורית דקה מוחדרת מתחת לעור דרך חתך זעיר באורך כמה מילימטרים, כשהידית החיצונית מקבילה על פני העור. בין הידיות מועברת בצורה נקודתית אנרגיה של גלי רדיו שמצד אחד מצליחים להגיע לתוצאות שפעם היו אפשריות רק כתוצאה מניתוחים מורכבים ופולשניים ומצד שני גורמים נזק מינימלי לרקמות.

למי מתאימה שיטת Body Tite?

לנשים וגברים עם משקל גוף תקין או קצת מעל הנורמה ומצבורי שומן מוגבלים לאזורים מסוימים. יחד עם זאת, גם מטופלים בעלי משקל עודף משמעותי יכולים ליהנות משיטת Body Tite.

אופציה נוספת שיכולה להתאים לאנשים בעלי עודף משקל (BMI < 42) שאינם מעוניינים בניתוח קיצור קיבה, היא שיטת BTS שפותחה במרכז הרפואי של ד"ר אן גורביץ' ומשלבת ניתוח Body Tite עם טיפול תרופתי.

כמו כן, שיטת Body Tite מתאימה לניתוחי מתיחה למטופלים שמעוניינים להיפטר מעודפי עור בעקבות ניתוחי קיצור קיבה או אחרי הרזיה מאסיבית.

ומה לגבי התוויות נגד?

מטופל פוטנציאלי חייב להיות מאוזן מבחינת המצב הבריאותי. קיים מספר קטן מאד של מצבים רפואיים שלא מאפשרים ניתוח Body Tite, כמו כן, הניתוח אינן אפשרי במצבים פיזיולוגיים כמו הריון והנקה.

כיצד מתבצע הניתוח בשיטת Body Tite?

ניתוח Body Tite מתבצע תחת הרדמה מקומית ובהתאם להתוויות או רצון המטופל ניתן לשלבו עם סדציה או הרדמה כללית, מה שדורש מהמטופל להיות בצום לפחות 6 שעות לפני הניתוח. במידה והמטופל נוטל באופן קבוע מדללי דם ו/או אומגה 3, יש להפסיק זאת שבוע לפני ניתוח. כמו כן, כל מטופל מקבל הנחיות אישיות להתנהלות לפני ואחרי הניתוח. ניתן להשתחרר הביתה מידי או כשעתיים בתום הניתוח (בהתאם לסוג ההרדמה) ותוך מספר ימים לחזור לאורח חיים רגיל. כמו כן, בתקופה ראשונה לאחר הניתוח תופיע אדמומיות, נפיחות ואף ייתכנו שטפי דם באזור המנותח.

למידע נוסף ופגישת ייעוץ צרו קשר

 

אולי יעניין אתכם גם:
בודי טייט תמונות לפני ואחרי

בודי טייט

אם זה מתאים לפאולה עבדול, זה יתאים גם לך

"לא משנה כמה קשה אני עובדת בחדר כושר, אני מבינה שאי אפשר להתעלם מעניין הגיל וכוח המשיכה" נכון, מצלצל מוכר? בין אם אמרת את המשפט הזה בעצמך או שמעת אותו, אין ספק, בשלב מסוים של החיים מגיע הזמן בו אפילו מאמצי-על לשמור על הגזרה לא יכולים להסתכם בתזונה נכונה ומשטר אימונים קפדני והגיע הזמן לנסות […]

לקרוא עוד

"לא משנה כמה קשה אני עובדת בחדר כושר, אני מבינה שאי אפשר להתעלם מעניין הגיל וכוח המשיכה"

נכון, מצלצל מוכר? בין אם אמרת את המשפט הזה בעצמך או שמעת אותו, אין ספק, בשלב מסוים של החיים מגיע הזמן בו אפילו מאמצי-על לשמור על הגזרה לא יכולים להסתכם בתזונה נכונה ומשטר אימונים קפדני והגיע הזמן לנסות משהו אחר.

איך פאולה עבדול השיגה מראה צעיר יותר?

אגב, לתובנה זו בדיוק הגיעה גם פאולה עבדול (57), זמרת, יוצרת, רקדנית, כוריאוגרפית, שופטת בתוכניות הריאליטי השונות. היא התחילה לחפש פתרון שיהיה יעיל, אך לא פולשני כמו ניתוח פלסטי מסורתי וגילה את BodyTite ואת FaceTite – שיטת עיצוב גוף זעיר-פולשנית שעשתה מהפכה בהתמודדות עם אזורים "בעייתיים" כגון עור רפוי ומדולדל באזור הידיים והבטן, או מאגרי שומן תת-עורי לא רצויים.

אחרי שהתנסתה בשיטה וטיפלה באזור הידיים על ידי BodyTite ואזור הצוואר, הסנטר וקו הלסת על ידי FaceTite, זה היה רק עניין של זמן עד שעבדול החליטה להפיץ את הבשורה בכל העולם והפכה לפרזנטורית הרשמית של השיטה.

"בתור אחת שמנהלת אורח חיים בריא, מתאמנת באופן קבוע ומקפידה על שגרת הטיפוח, רציתי שהעור שלי יהיה יותר מתוח וחלק, גם באזור הזרועות והידיים וגם באזור הפנים והצוואר. השיטה עזרה לי לחזור אל מראה הנעורים שלי בלי שום צורך בניתוח פולשני. מיותר לציין, אני מאד מרוצה מהתוצאות!

אין ספק כי מה שמתאים לפאולה עבדול, יתאים גם לך!

איך את יכולה להשיג מראה כמו שלה?

אם את גם מעוניינת במראה צעיר וזוהר יותר ולחזק את הביטחון העצמי שלך תוכלי לעשות זאת בעזרת שיטת בודי טייט. שיטת הטיפול אשר חוצה יבשות והגיעה גם אלינו לישראל. באמצעות השיטה ניתן לטפל בסנטר כפול, העלמת קמטים בפנים, העלמת שקיות מתחת לעיניים, מיצוק העור, שאיבות שומן ועוד…

למידע נוסף וקביעת פגישה עם דר גורביץ, צרי קשר באמצעות הטופס ונחזור אלייך בהקדם.

"תאהבי את עצמך כפי שאת"

"תאהבי את עצמך כפי שאת" – המסר הזה מופנה באופן קבוע לנשים בכתבות, פרסומות ומגזינים. לכבוד יום האיש הבינלאומי היינו רוצים להוסיף המשך למשפט הזה "תאהבי את עצמך כפי שאת, אבל אל תהססי לשפר משהו שאת כבר לא ממש אוהבת". נושא של דימוי גוף נשי תמיד מעורר לא מעט דיונים והתנגדויות. מצד אחד מבקשים מנשים […]

לקרוא עוד

"תאהבי את עצמך כפי שאת" – המסר הזה מופנה באופן קבוע לנשים בכתבות, פרסומות ומגזינים. לכבוד יום האיש הבינלאומי היינו רוצים להוסיף המשך למשפט הזה "תאהבי את עצמך כפי שאת, אבל אל תהססי לשפר משהו שאת כבר לא ממש אוהבת".

נושא של דימוי גוף נשי תמיד מעורר לא מעט דיונים והתנגדויות. מצד אחד מבקשים מנשים להיות body positive, מצד שני מכתיבים להן סטנדרטים נוקשים מאד של יופי נשי וזה, ללא ספק, גורם לתחושה של בלבול ואכזבה.

כל אישה יכולה לעשות מה שהיא רוצה: בין אם מדובר בבחירת מקצוע, ניהול קריירה, זוגיות וכמובן המראה. אם את מתבוננת בעצמך במראה ומרגישה מתוסכלת, אם את רוצה להיפטר מעודפי השומן באזורים בעיתיים ומהעור המידלדל – אנו מזמינים אותך להכיר מקרוב את שיטת BodyTite – ניתוח עיצוב גוף זעיר-פולשני שהחליף את ניתוח שאיבת השומן המסורתי.

ניתוח בשיטת BodyTite לא רק ממיס שומן עודף ומסלק אותו מהגוף דרך חתך קטנטן באורך של כמה מילימטרים בלבד, אלא גם מחליק ומותח את העור, מעניק לו מראה צעיר ורענן.

מדובר בניתוח בהתאמה אישית, שמתאים לאזורים השונים בגוף וגם באזור הפנים והצוואר. כך תוכלי להיראות ולהרגיש במיטבך ולחזור לשגרה אחרי ימים ספורים.

Свяжитесь с доктором

    Сообщение было успешно отправлено

    При отправке сообщения возникла ошибка